Bob Harper – kvalitní trenér pro pokročilé

Bob Harper

Mnoho žen touží zhubnout, ale většina se do toho chce pustit rychle a chce taky rychle skončit s už viditelnými výsledky. Jenže tak to bohužel nefunguje. Pokud chcete zhubnout, musíte mít na paměti, že vám k tomu nepomůžou nejrůznější diety. Právě diety vám akorát přinesou nechtěný JOJO efekt, kterého byste se nejraději vyvarovali. Pokud se tedy pustíte do cvičení, měli byste myslet na to, že cvičení je efektivní tehdy, kdy dobře jíte a kdy dodržujete pitný režim. Jinak není cvičení ani zdaleka tak efektivní.

Škoda, že si toto neuvědomuje řada žen, které zběsile cvičí a do toho drží nějakou dietu, která jim jenom pochroumá zažívání nebo poškodí trávení. Jestliže se však rozhodnete dobře jíst a hlavně dostatečně pít, pak k vám úspěch a výsledky přijdou velice rychle – tedy pokud najdete takového trenéra, který má velice účinné cvičení, které stoprocentně pomáhá.

Neutrácejte peníze za fyzického trenéra – využijte internet!

Není třeba se však přihlašovat do nejrůznějších kurzů. Stačí jenom, abyste se rozhodli cvičit pěkně v pohodlí domova a to online. Internet je dnes plný takových online trenérů, kteří za to rozhodně stojí, proto to s nimi zkuste.

Bobr Harper – nic pro začátečníky!

Jedním takovým velice dobrým trenérem je rozhodně i Bob Harper. Na pohled velice sympatický muž není však takový mílius, jak se může na první pohled zdát. Rozhodně není nic pro začátečníky, proto pakliže je vaše kondice na bodě mrazu, nepouštějte se do jeho cvičení, které rozhodně nejsou v tomto případě nic pro vás. Jsou sice velice účinná, ale bohužel jsou jen pro pokročilé.

Pro pokročilé jsou hlavně proto, jelikož se jedná o poměrně náročné cvičení, které jen tak někdo nezvládne. Jeho cvičení najdete na internetu v různém časovém rozmezí – některé jsou zhruba na hodinu, jiné na půl a dokonce najdete i desetiminutové velice intenzivní cvičení, které vás zmůže mnohem více, než to hodinové.

Další příspěvky