Čelovka na běhání je užitečným doplňkem pro každodenní použití

Hodí se v mnoha různých situacích, i když je určena hlavně jako pomocník při každodenním tréninku. Běháte ráno v parku, v době, kdy ještě není dostatek denního světla? Potom není důvod držet v ruce baterku, která by běžce jenom zpomalovala. Reflexní prvky jsou samozřejmě sázkou na jistotu, ale velmi lehká čelovka, jíž nebudete na hlavě ani cítit, může sama o sobě zajistit dostatečné osvětlení. Bez ohledu na to, zda je ráno mlha, mírný déšť nebo je spíše polojasno. A hodí se i při řadě dalších aktivit, ať už v parku, na zahradě nebo doma v dílně.

Rychlé nabíjení je jasnou samozřejmostí

Nechcete čekat? Samozřejmě, čas je vždycky důležitou otázkou a stát u elektrické zásuvky, než se jeho zařízení dobije, nehodlá vůbec nikdo. Čelovka na běhání vydrží po nabití v akci několik hodin, takže na ní bude maximální spolehnutí. Je voděodolná, takže splní svůj praktický účel i všude v terénu, ať už jsou rozmary počasí jakékoliv. Odpustit si sportovní trénink kvůli aktuální předpovědi? Ne, to není nutné, pár dešťových kapek určitě ničemu vadit nebude. Bezpečnost, ale také výborný přehled o okolním světě, to jsou důvody, proč si sportovní nadšenci pořizují právě čelovky. Pak už stačí jen odpovídající oblečení a běžecká obuv, trénink může brzy začít!

Připraveno je několik různých režimů svícení

Stačí jednoduše přepnout režim a světelný tok se změní, velkou výhodou je i jednoduché dobíjení. Někdy je zapotřebí silné osvětlení, jindy stačí jen slabší a důraz se klade spíše na dlouhodobou výdrž. Dosvit v řádu desítek metrů? Žádný problém, terén kolem bude výborně vidět. Tréninková dávka je tedy dostupná i během podzimních a zimních měsíců, platí, že nikdy není pozdě začít se zdravějším životním stylem. Více informací k tématu hledejte na cel-tec.cz, kde je připravena i řada zajímavých modelů.

Další příspěvky