Co je to GYM radio?

gym radio

Cvičení je dnes opravdu populární a velice oblíbené. Své nadšence si neustále získává řada sportů. Obecně jde tedy říct, že globální zájem o fitness a cvičení či sporty obecně roste. Sport se tedy stává dnes součástí života každého z nás, což je rozhodně dobře, protože tak hezky přispíváme k pevnému zdraví.

Při sportu je většinou největší motivací hudba. Motivace je při vykonávání nějaké sportovní aktivity doslova nutná, protože mnohdy se nám opravdu nechce a hudba nás dokáže doslova nakopnout a donutit, abychom cvičili dál. Jenže mnoho lidí stále nenašlo ten svůj song, tu svou píseň, která by dokázala motivovat doslova na sto procent. Právě proto však bylo založeno GYM radio.

Co to GYM rádio je?

Jedná se o tuzemský revoluční startup, který tu bude vždycky pro všechny nadšence fitness světa či světa sportu obecně. Mnoho lidí tuto inovaci přirovnává ke známému Spotify nebo třeba k Youtube, ale jedná se vlastně o úplně něco jiného. Cílem je tvořit takovou hudbu, která bude tvořena hlavně uživateli samotnými. Každého totiž motivuje naprosto něco jiného a každý si musí přijít na ten svůj vlastní pohonný motor, který je bude pohánět dál.

GYM rádio je už dokonce spuštěné a oproti konkurenci má řadu výhod, které se týkají hlavně samotného designu a taky kvalitního zpracování. Navíc tento startup má mnohem přesnější cílení, než jakákoliv jiná podobná webová stránka nebo jakýkoliv podobný nový či starý startup.

Motivační hlášky jakou neodmyslitelná součást

Ovšem i u tohoto rádia musí být vidět, kdo ho vynalezl. Proto se rozhodli vlastníci tohoto startupu pro to, že vytvořili v tomto systému své vlastní hlášky, které jsou uživatelům plně k dispozici. Navíc v iOS je pro majitele iPhonů či jiných Apple zařízení připravena i možnost, která umožňuje nastavit si jakoukoliv kvalitu poslechu.

Další příspěvky