Co nejvíce zabírá na tuk kolem pasu? Aneb zhubněte do plavek efektivně

Co nejvíce zabírá na tuk kolem pasu? Aneb zhubněte do plavek efektivně

Po vánočních svátcích naše těla nevypadají zrovna k světu. Naštěstí s tím můžeme něco dělat, jenom je třeba se odhodlat a začít trochu lépe jíst, hýbat se a samozřejmě nesmíme zapomínat na pitný režim. V souvislosti s hubnutím je také třeba dostatečně spát, což ostatně dokázali vědci, kteří nedávno potvrdili domněnku, že při spánku se také efektivně zhubne. I když ne všechny partie těla se dobře hubnou. Problémem často bývá tuk kolem pasu, který se hubne opravdu špatně. Jenže právě pas chtějí mít hlavně ženy naprosto dokonalý. A tak právě jim a samozřejmě nejen jim prozradíme, jak na to.  

Jak již tedy bylo nastíněno, tuk v oblasti břicha bývá tím největším problémem a největším nepřítelem. Mnohdy trápí dokonce i ty jinak štíhlé bytosti, které se chtějí tohoto tuku zbavit ještě více než jiní lidé. Pojďme si tedy říct, jak se tohoto tuku efektivně zbavit.  

Vyhýbejte se limonádám s bublinkami 

Pokud se chcete tuku v okolí pasu zbavit, měli byste se vyhýbat limonádám s bublinkami, které jsou pro vás úhlavním nepřítelem. Sladkou limonádu ideálně nahraďte obyčejnou vodou, kterou si případně můžete zlepšit citronem nebo limetou či okurkou. Pokud vám voda zrovna nechutná, vsadit můžete na bylinkové čaje či na klasický zelený čaj, který díky obsaženým katechinům pomáhá spalovat tuky.  

Tři jídla denně jsou základ 

Nepřejídat se, jíst do polosyta. To je základ úspěchu. V ideálním případě byste měli jíst jen tři jídla denně, díky tomu zhubnete pneumatiku nacházející se kolem vašeho pasu. Podle vědců se má dodržovat jedno pravidlo, a sice takové, že snídani jezte sami, o oběd se dělte s přítelem a večeři dejte nepříteli. Jinými slovy by měla být snídaně nejsytějším pokrmem během dne, oběd by měl být tak akorát a večeře by měla být lehká, sotva znatelná.  

Čokoláda pro menší objem pasu 

Možná je to pro vás zarážející, ale bylo opravdu dokázané, že malý obsah vysokoprocentní čokolády přispívá ke snížení celkového množství tělesného tuku, také to vede ke zmenšení objemu pasu.  

Další příspěvky