Complete food jako jídlo pro nestíhající. Dodá tělu vše potřebné

Kaše vitagrass

Stává se vám, že během dne nestíháte poobědvat či povečeřet? Pokud ano, je načase do svého jídelníčku zařadit takzvané complete food, tedy komplexní pokrmy. Jedná se o pokrmy, kdy v každém jednom balení naleznete pokrm bohatý na tělu potřebné živiny, které denně vyžaduje. Jinými slovy je complete food jídlo pro nestíhající, které i těm lidem, kteří nestíhají vařit či nemají zrovna čas na chození do jídelny, pomůže nastartovat metabolismus a postará se o správné fungování těla.

Do skupiny „complete food“ patří například detoxikační nápoje, slané kaše či takzvané živé kaše. Živé kaše Vitagrass jsou obrovským hitem na trhu, jedná se o raw kaše, které v sobě díky tomu, že nebyly tepelně upraveny, zachovaly minerály, vitaminy a jiné tělu prospěšné látky.

V čem jsou raw kaše Vitagras jiné než ostatní?

Raw kaší je však na trhu habaděj. Otázkou je, v čem jsou raw kaše Vitagrass jiné. Jiné jsou zejména díky svému složení. V běžných živých kaších nenaleznete naklíčená semena, ale ve zdravých kaších Vitagrass ano.

Zdravé kaše Vitagrass jsou obohaceny o klíčením aktivovaná semena a zrní, které díky klíčení v sobě ukrývají větší množství biologicky aktivních látek, jako jsou fermenty, mikro a makro elementy, dále antioxidanty nebo vitaminy. Jsou konkrétně bohatší o vitaminy E, C, a B, o rostlinné bílkoviny, tuky, vlákninu, minerální látky, hořčík, draslík, fosfor či chrom nebo lithium.

Raw kaše Vitagrass jsou obohacené o superpotraviny

Super potraviny neboli superfoods jsou také součástí zdravých raw kaší Vitagrass a díky tomu získávají opět na kvalitě. V kaších jsou obsaženy například plody goji, moruše, kopřiva nebo třeba konopné semínko a je na každém člověku, pro jakou podobu kaše se rozhodne.

Ať už to bude jakákoliv, po konzumaci bude zajištěno více jak padesát procent denní potřeby vitaminů, mikro a makro elementů.

Další příspěvky