Fitness cvičení lze dělat i v pohodlí obýváku!

fitness cvičení

V současné době chce řada lidí cvičit. Většinou se lidí rozhodují pro cvičení hlavně proto, že chtějí zhubnout, ale ať už je za tím cokoliv, je to jenom dobře, že lidé sportují. Myslí totiž na své tělo, které jim za pravidelný pohyb rozhodně poděkuje. Jestliže si však myslíte, že k nějakému pohybu potřebujete chodit do různých institucí a musíte si zaplatit trenéra nebo vstup, pak se pletete. Řadu třeba fitness cvičení lze provádět i v pohodlí vašeho obývacího pokoje.

Samozřejmě fitness centrum je lepší v tom, že zde najdete řadu skvělých strojů, které dokážou pracovat s jakoukoliv částí vašeho těla. Pokud si navít zaplatíte trenéra, který bude využívat naprosto každý stroj, pak budete mít vyhráno. Je však nutné poznamenat, že trenér a pravidelná návštěva posilovny něco stojí. Bohužel je to pravda a mnohdy se chození do posilovny nevyplatí po finanční stránce. Navíc někdy nemáte čas jít do posilovny – často se stává, že z pracovních důvodů nestíháte jít ani na hodinku do posilovny. Proto využijte možnost cvičit fitness z vašeho obýváku.

Stačí patnáct minut denně!

Jestliže jste pravidelně vytížení tak, že ani nevěříte, že byste si během těch patnácti minut, které si dohromady můžete utrhnout, stihli něco zacvičit, pak se pletete. Internet je dnes plný různého krátkého, přesto velice efektivního cvičení, které můžete využít. Jedním takovým cvičením je i to od Zuzky Light, o které jsme jistě v minulosti psali nějaký článek. Její cvičení je totiž efektivní, ale hlavně rychlé, což oceňují hlavně časově vytížení lidé.

Pokud najdete více času

Pokud si jeden den najdete trochu více času, rozhodně zkuste Zuzku prostřídat. Půlhodinové efektivní cvičení má například Jillian Michaels, což je trenérka, kterou byste nejraději nechali zavraždit, až odcvičíte. Je však velice účinná, proto to s ní nakonec rádi přežijete. Její cvičení jsou jednoduchá, přesto v konečném důsledku velice náročná.

Pro pokročilé se pak nabízí například Bob Harper, který je však opravdu jenom pro pokročilé. Jeho cvičení jsou obvykle hodinové.

Další příspěvky