Hubneme krok po kroku: Co omezit a co do jídelníčku zařadit?

Hubnutí a strava

Taky toužíte po krásné a štíhlé postavě? V tom případě je třeba udělat několik radikálních změn. Pokud chcete dosáhnout štíhlé postavy do doby, než otevřou veřejná koupaliště, je nutné se začít hýbat a udělat změny v jídelníčku. S tím vám však pomůžeme. Půjdeme na hubnutí krok po kroku, souhlasíte?

Krásná, štíhlá a zpevněná postava je snem každé ženy. Každá žena se chce cítit jako modelka alespoň jednu éru ve svém životě. Bohužel krásná postava není něco, co by se prodávalo na každém rohu. Je to naopak něco, za čím musíte jíst a pro co musíte tvrdě dřít.

Základní bod spočívá v úpravě jídelníčku. Váš jídelníček by měl být pravidelný, vyvážený a také pestrý a kvalitní. Jíst byste měli každé dvě až tři hodiny, a to přiměřeně velké porce. Nepřejídejte se, také se zbytečně nestresujte při jídle a nespěchejte. Zdravé stravování není o spěchu, je naopak o pomalejším tempu.

Opatrně na sacharidy, dbejte na vlákninu

Při sestavování vašeho jídelníčku, která je osmdesát procent úspěchu, je třeba hlídat si sacharidy. Místo sacharidů a nezdravých tuků zařaďte do jídelníčku tuky zdravé, což jsou například ořechy nebo semínka, která se nyní prodávají na každém rohu. Nemusíte se vyhýbat ani avokádu, které také obsahuje zdravé tuky, které do těla dát můžete.

Velký důraz klaďte na vlákninu. Ta by měla být součástí každého jídla dne. V průměru jíte čtyři až šest jídel denně. Každé z pokrmů musí být doplněno vlákninou, která se skrývá zejména v ovoci a v zelenině. Dopoledne si tak ke svým pokrmům přidávejte ovoce a odpoledne jezte zeleninu. Nikdy nejezte obě najednou, stejně jako večer nekonzumujte ovoce, v němž je obsažena mnoho cukrů, které nestihnete spálit.

Omezte tuky pro pevnější zadeček

Abyste dosáhli fantastické postavy, musíte změnit především stravování. Je jasné, že změna jídelníčku nepřijde hned, ale právě krok po kroku. Ze začátku ze svého jídelníčku vyhoďte takové potraviny, které dělají z vaší postavy neforemnou a nehezkou figuru. Vyřaďte například tuky, které deformují váš zadeček. Bokům a bříšku zase neprospívají zmiňované sacharidy.

Další příspěvky