Hubněte podle horoskopu

Hubněte podle horoskopu

Rozhodli jste se zformovat svou postavu do plavek? Nemáte příliš mnoho času, i když to vypadá, že času máte habaděj. Pokud chcete zhubnout, měli byste do svého denního programu zařadit vícero sportu, více vody a samozřejmě také lepší stravování. A aby vám šlo hubnutí opravdu dobře, doporučujeme se podívat do svého horoskopu. V něm se totiž najde odpověď i na to, jak zhubnout.  

Pokud jste si mysleli, že o vás vaše znamení prozradí jenom to, v jakém časovém rozmezí jste se narodili, pak jste se spletli. Vaše znamení i vás prozradí daleko více. Prozradí o vás například to, jaké jste povahy nebo jak přistupujete k životním výzvám. A kromě toho o vás vaše znamení prozradí i to, jakou metodu preferovat, abyste zhubli.  

Jak má hubnout štír 

Patříte k lidem, kteří se narodili v období listopadu? Patříte mezi štíry? V takovém případě nejspíše nemáte problémy s nadváhou, ale pokud přece jenom chcete zhubnout nějaké to kilo, v ideálním případě byste měli sportovat skupinově. Ve skupinových sportech vám to navíc jde, dokážete se dobře motivovat, díky tomu podáváte opravdu skvělé výkony. Obecně však lze říct, že nemáte problém s žádným sportem. Můžete tedy hubnout prakticky s jakoukoli sportovní aktivitou.  

Jak má hubnout kozoroh 

I kozorozi mají napsané ve hvězdách, jak ideálně hubnout. Ani vy nespadáte k lidem, kteří by měli s obezitou potíže. Pokud však přesto chcete zhubnout, doporučujeme spíše vytrvalostní cviky a sporty. Jste naopak spíše pro individuální cvičení, které podporuje vaše vlastnosti. Milujete na sobě pracovat, veškerou svou energii věnujete svému zdokonalování se.  

Jak má hubnout panna 

Patříte k něžnému znamení jménem panna? Pak je pro vás hubnutí nejlepší s odborníkem, který vám prozradí, co a jak dělat. Se sportem musíte začít pozvolně, nezapomeňte na pravidelnost a zacílení. 

Další příspěvky