Jak si české celebrity udržují svou postavu? Pomáhají jim v tom zvláštní diety

Jak si české celebrity udržují svou postavu? Pomáhají jim v tom zvláštní diety

Udržet si krásnou a štíhlou postavu, to se zdá být nereálným úkolem. Ale jde to, pokud víte, jak na to. Většina lidí se snaží udržovat si svou skvělou postavu pohybem nebo stravou, celebrity to však dělají trochu jinak. Je pravdou, že celebrity si musí udržovat postavu trochu více než obyčejní smrtelníci, jdou přece jenom stále vidět. Dalo by se říct, že i kila navíc trápí slavné více než jiné lidi. I když by si člověk myslel, že kvůli udržení svého štíhlého těla chodí celebrity k odborníkům, není to tak. Kupodivu dodržují diety, nad kterými odborníkům rozum stojí. Nejsou totiž zrovna podle předpisů nebo představ.  

Často jsou takové diety, dalo by se říct, až drastické. Ostatně podívejme se na to sami. Zmiňme si několik českých nebo případně slovenských celebrit a jejich zvláštní diety, které jim pomáhají udržovat si super postavu.  

Petr Kolář a jeho pečlivé počítání kalorií 

Podle zpěváka Petra Koláře má tendenci přibírat už snad odjakživa. Když mu jeho váha připadala před lety neúnosná, rozhodl se navštívit nutriční poradkyni, která mu navrhla, že by měl pravidelně jíst a že by si měl počítat kalorie. A u počítání kalorií ostatně zůstal. Právě pečlivé počítání kalorií mu pomáhá udržovat se v kondici a ve skvělé formě.  

Ketonová dieta vyhrála u Dády Patrasové 

Keto nebo také ketonová dieta je v současné době velice oblíbená. I u mnohých celebrit hraje významnou roli. Zejména Dáda Patrasová, celým jménem Dagmar Patrasová, na ni vsadila a vyhrála na plné čáře. Právě Dagmar Patrasová je typickým příkladem toho, že se s přibývajícím věkem přibírá. Rozhodla se tedy na keto dietu vsadit, vysadila téměř všechny sacharidy a do těla vpravila jenom bílkoviny a tuky. A najednou má postavu zase zpět.  

Na mrkvovou dietu sází Mahulena Bočanová 

I když Mahulena Bočanová tvrdí, že na diety jí nikdy neužilo, přece jen má ostřílený fígl na to, když chce zhubnout pár kilogramů. Když ji přepadne chuť rychle zhubnout, vsadí na mrkvovou dietu. Je to jen krátkodobá dieta, kterou skloubí s pohybem. Jí ostatně během pár dní jen syrovou nebo dušenou mrkev. 

Další příspěvky