Kolik utratíme za základní sportovní vybavení?

kolik utratíme

Sportovní vybavení je součást každého sportu. Každý takový sport si zaslouží jiné vybavení, ale pokud bychom si chtěli pořídit asi to nejzákladnější sportovní vybavení, sáhneme po funkčním oblečení. To je totiž potřeba k velké většině sportů, proto kolik za takový základní set sportovního vybavení utratíme a kde máme takové oblečení hledat?

Pokud nejsme dobře vybaveni, pak není sport prováděn tak kvalitně. Například pokud nemáme vhodnou sportovní podprsenku, pak nám většinou klasická košíčková podprsenka padá, tím pádem se musíme spokojit s nepříliš kvalitně provedeným sportem jako takovým. Neustále si totiž budeme spadená ramínka popravovat a to už má dopad na daný sport. Proto dbejte na oblečení, protože jen to vám zaručí kvalitní provedení sportovní aktivity.

V současné době stačí, když si koupíte sadu sportovního funkčního vybavení. Přece jenom se tento typ potřebuje pro běh, tenis, badminton, pro horolezectví, dále také pro turistiku, pro fitness, pro squash a pro další podobné sporty. Kde však sehnat to nejlevnější, přesto ale kvalitní?

Navštivte Decathlon

K výše vyjmenovaným sportům tak většinou stačí nějaké funkční tričko – většinou klasické s krátkým rukávem – dále také ženy musí mít kvalitní sportovní podprsenku, nesmíme zapomínat ani na legíny nebo šortky – většinou se však volí tři čtvrteční kalhoty, které jsou vždy vhodné do skoro každého počasí. Jako další se potřebují boty. Ty jsou opěrou ve všech sportech, a tak by měly být rozhodně kvalitní s vyvýšenou podrážkou.

Pokud si však myslíte, že takové kousky oblečení najdete jenom ve drahých značkových prodejnách, pak se mýlíte. Na takové kousky si totiž můžete zajít třeba do Decathlonu, kde je najdete za seriózní ceny.

Kolik nás tedy tento základ vyjde?

Pokud i zde koupíte klasické funkční tričko, nedáte tu za něj více jak sto třicet korun, co se týče legín či tři čtvrtečních kalhot, počítejme s trochu kvalitnějším materiálem – tak dvě stě padesát až tři sta. Co se týče sportovní podprsenky, ta je jedna z nejdražších, ale postačí i ta, kterou najdete za necelé tři sta. Boty jsou pak nejdražší položkou, ale v tomto obchodě je najdete kolem šesti set korun. Celá základní výbava vás tak vyjde do patnácti set korun a můžete ji využít takřka ke všem sportům.

Další příspěvky