Nový sport pro novou sezónu. Tipy, které musíte vyzkoušet 

Nový sport pro novou sezónu. Tipy, které musíte vyzkoušet

Dny se prodlužují a konečně máme možnost si pořádně užít pobyt venku. Jak trávit svůj volný čas, abyste byli aktivní a dali si do těla? Zajistěte si zdravý zdroj pohybu i radosti najednou. Máme skvělé tipy! Při některých zůstanete doma, u jiných budete cestovat.  

Bungee workout – když je špatné počasí, vyřádíte se uvnitř 

Přejete si zažít skvělé posilování plné radosti a smíchu? Zajděte si na svou první hodinu bungee workout. Tato legrace k nám přišla ze zahraničí a rychle se uchytila. Je jedno, kolik vám je let. Zkusit můžete klasickou metodu cvičení, nebo bungee easy.  

Oblečte si pohodlné legíny a triko na cvičení, ponožky potřebovat nebudete. Cvičí se na boso. Když nedáte bez bot ani ránu, vezměte si na cvičení barefoot obuv. Doma nechejte piercingy, a to zejména ty z oblasti břicha. A hurá na to! 

Slackline vám pomůže se soustředit i vyrovnávat váhu celého těla 

Slackline je vlastně moderní forma provazolezectví. Naučíte se pracovat s tělem jako celkem, budete neustále vyrovnávat balanc. Posílíte tělo a dostanete se do formy. Bude snadné zapomenout na všední starosti, zde je potřeba plné koncentrace. Začít můžete v některém ze slackline klubů a spolků. Kam vás to ponese dál, uvidíte sami. Možná jednou překonáte světový rekord.  

Plavání na laně: Cože?  

Nechce se vám vůbec nikam, ale chcete se za každou cenu hodit do formy? Je na čase napustit zahradní bazének a začít trénovat. Můžete uplavat dlouhé kilometry i ve vašem běžném bazénu. Jediné, co budete potřebovat, je popruh. Ten si vyrobíte i z obyčejného ledvinového pásu. Přivažte se na elastické lano. A jděte na věc. Pusťte si rytmickou hudbu, uvažte se ke stromu nebo pevnému bodu, a začněte plavat. Když povolíte, jedete dozadu. A to rozhodně nechcete! 

Už se těšíte na nový sport, do kterého se pustíte s velkou radostí? Vyberte si a mějte novou motivaci pro své volné chvíle.  

Další příspěvky