Proč začít užívat kolagen?

Proč začít užívat kolagen?

Kolagen patří k nejdůležitějším bílkovinám v našem těle. Bohužel má jedno velké mínus, a sice po třicátém roce života se z našeho těla začíná vytrácet. Je to zkrátka přirozený proces. Každým rokem po třicítce z našeho těla ubyde alespoň procento kolagenu, čehož si všímáme především díky přibývajícím vráskám. Úbytek kolagenu však tropí škody i uvnitř těla. Vnímáme častější střevní potíže a játra nejsou nikým, respektive ničím podporována. Je proto velice důležité začít kolagen do svého těla dodávat, a to buď s pomocí doplňků stravy, nebo s pomocí elixíru mládí jménem Rays of Beauty. 

Pojďme si zmínit vícero důvodů, proč začít s užíváním kolagenu právě nyní. Zejména pokud vám je přes třicet, s dodáváním kolagenu neotálejte. 

Podpoříte své vlasy i nehty

Kolagen je obsažený prakticky ve všech částech našeho těla. Nachází se jak v nehtech, tak i ve vlasech. Když se zmíněná bílkovina začíná z těla vytrácet, naše nehty i vlasy začínají chabnout, lámou se a jejich vzhled není rozhodně zdravý, spíše naopak. Pokud však začneme dodávat kolagen do těla, vlasy stejně jako nehty budou vypadat zdravější a budou se méně lámat. Vlasy budou dokonce lesklé a krásně zářivé. 

Méně vrásek

Díky kolagenu vypadáme mladě. S úbytkem kolagenu začínají vrásky přibývat a náš mladý vzhled je najednou ten, tam. Pokud chcete zůstat navždy mladou, vsaďte právě na kolagen, díky kterému omládnete, a to nejen na pohled, ale taktéž pocitově. Kolagen je nejen proti vráskám, ale také díky němu se cítíte svěže – doslova jako ve dvaceti. 

Pro sjednocení kůže

Když se začne kolagen z těla vytrácet, ztrácí se zároveň elasticita pokožky. Pokud však kolagen začnete do těla opětovaně vracet, rázem se kůže krásně sjednotí a její elasticita se vrátí. Kolagen je nejen oporou kůže, ale je taktéž její výplní. 

Další příspěvky