Slevy v obchodech se vztahují i na sportovní oblečení!

slevy v obchodech

Jelikož je tady podzim, řada obchodů ještě má pár výprodejů, kterých se musí využít. Přece jenom jsou tu výprodeje proto, aby se obchody zbavily zásob a toho, co je už v obchodě, tudíž jim s tím rozhodně musíme pomoct. Mnoho sportovců však během slev do obchodu nezavítá, což je škoda, protože řada takových slev se týká i sportovního oblečení, které bývá mnohdy velice předražené.

Pokud nevěříte, přinášíme vám pár tipů, do jakých obchodů vlastně zamířit, abyste zde opravdu nějaké ty slevy našli. Není to samozřejmě jenom o těch běžných cenách, které jsou na pultech obchodů neustále, ale mluvíme o těch sezonních výprodejích, které nejsou tak běžné.

• Sportissimo

Velké slevy jsme zaznamenali aktuálně ve Sportissimu. Samozřejmě, že nejvíce slev bylo zhruba na sklonku srpna a září, ale některé zde ještě zůstaly. Pokud nakupujete právě v tomto obchodě, pak byste měli zrovna sem zamířit, abyste rychle stihli ještě slevy. Navíc jdou dny Marianne, což znamená, že pokud jste si koupili časopis Marianne, našli jste v něm kupu slev do různých obchodů nejen s oblečením. Jistě tam byla i nějaká ta sleva právě sem.

• H&M

Obchod značky H&M dneska nabízí opravdu cokoliv. Nejen, že zde najdete sekci nazvanou HOME, ale také sem zamíříte pro zmiňované oblečení určené ke sportu. Je zde opravdu vkusné a hlavně stylové, tudíž si přijdou na své hlavně ženy. Právě ty zde najdou opravdu širokou škálu podprsenek, které nenajdou ani v jiných obchodech se sportovním vybavením.

Navíc se i na tento obchod vztahují slevy Marianne – v H&M máte 25% slevu s kuponem z časopisu.

Decathlonu se slevy netýkají

Pokud však nejvíce nakupujete snad v nejlevnějším obchodě se sportovním vybavením – v Decathlonu – pak jste možná byli zklamaní, protože zde jsme se letos slev zrovna dvakrát nedočkali. Jistě, nějaké ty drobné, běžní slevy jsou, ale ty lehce přehlédneme. Decathlon už asi nemůže být víc levnější.

Další příspěvky