Sporty, které vaše tělo konečně proberou

Sporty, které vaše tělo konečně proberou

Cítíte se neustále unavení a vaše tělo leccos odmítá dělat? Potřebujete ho probrat z únavy, ze spánku? Pak je vhodné zakomponovat do svého dne nějaká cvičení, která tělo opravdu rozhýbou tak, jak potřebujete a vyžadujete. Otázkou ale je, jaká cvičení, respektive jaké sporty jsou pro vaše tělo vhodné, co vaše tělo opravdu probere. Naštěstí pro vás máme několik tipů.  

RealRyder 

Znáte aktivitu nazvanou RealRyder? Pokud patříte k vášnivým cyklistům, pravděpodobně tuto aktivitu moc dobře znáte. RealRyder je totiž aktivita, která se nabízí ve chvíli, kdy venku nepanují zrovna dobré podmínky na to, abyste vyjeli do přírody nebo podobně.  

V rámci RealRyderu usednete na speciální kolo s unikátním nastavitelným rámem, které umožní jízdu jak vestoje, tak také vsedě. Dokonce si v rámci jízdy na tomto stroji můžete dovolit i náklon do stran, a to až do dvaceti stupňů. I když se jedná o vyčerpávající činnost, jedná se také o velice zábavnou aktivitu, která vás bude bavit.  

Power jóga 

V poslední době se řadí k velice oblíbeným aktivitám také power jóga, která člověka opravdu baví. Nejen, že se při ní skvěle protáhne, ale také zpevní veškeré části svého těla. Pokud chcete zlepšit svou kondici a také rovnováhu, power jóga je pro vás bezesporu ideální. Kromě jiného zlepšíte svou ohebnost, což v mnoha chvílích v životě oceníte.  

H.E.A.T. 

Potřebujete zhubnout, ale nemáte zrovna v lásce běh? Baví vás spíše chůze? Využijte přirozený pohyb k tomu, abyste zhubli, a to výrazně. Navíc tímto probudíte tělo z dlouhodobé únavy. Stačí, když začnete vykonávat H.E.A.T., což je unikátní tréninkový program, který z nejpřirozenějšího lidského pohybu vychází. 

Během tohoto unikátního programu dojde ke zlepšení vaší fyzičky, také se naučíte správně dýchat, což je důležité i při jiných fyzických aktivitách. 

Další příspěvky