Zažijte fitness trochu jinak! Zkuste následující

jiné fitness

V poslední době je fitness čím dál více populární. Ovšem nemyslete si, že je to jenom o rutinním a stereotypním posilování. I fitness má své trendy, které nadchnou nejen ženy, ale dokonce i mnoho pánů. Ovšem většinou jsou to ženy, které se do fitness trendů vrhnou na plné obrátky. Nové podoby fitness jsou navíc naprosto nakažlivé a rozhodně s nimi nebudete chtít přestat. O jaké nové fitness trendy se jedná?

Řada lidí si myslí, že fitness je jenom o stravování a hlavně o posilování, ale není to tak úplně pravda. Může to být hlavně i velká zábava, která zaručuje, že dokonale zhubneme i během tak banálních cviků, které vám přijdou naprosto směšné. Právě takové cviky najdete v aktuálních fitness novinkách, které doslova ovládly svět tohoto sportu.

Znáte cvičení StirFit?

Jednou takovou novinkou v oblasti fitness je taky i cvičení zvané StirFit. Jedná se o trénink, během kterého se střídá nízká a taky vysoká zátěž. Tento styl vznikl na bází takzvaného funkčního tréninku, po němž se přirozeně rychle hubne. Zahrnuje totiž nejen cviky pro zdraví, ale taky i pohyblivost a hlavně i pružnost, kterou rozhodně pánové ocení. Hlavním spojovacím prvkem je zde Ginga, což je jeden ze základních kroků neznámého bojového umění.

Je vám povědomé Country Fitness?

Tento nový trend fitness je poměrně známý, ale přesto se s ním ještě nějaká řada žen nesetkala. Jedná se o kombinaci aerobiku a tance, který se tancuje na country hudbu. Dokonce máte podle pravidel tohoto stylu i klobouk na hlavě, a to ne ledajaký, ale rovnou kovbojský! Pokud navštívíte lekci tohoto sportu, pak se naučíte nejen jednoduché kroky z country tanců, ale také si zacvičíte posilovací triky z aerobiku, které vám dokonale zpevní partie, kterých se dané cviky týkají.

A co Welldance?

Pokud milujete trochu modernosti, pak vás jistě zaujme i welldance. Jedná se o kombinaci jednoduchých a moderních tanečních prvků, které jsou hlavně z oblasti jazzu a hiphopu. Toto fitness cvičení je určeno nejen pro dospělé, ale taky dokonce i pro děti.

Další příspěvky