Zázrak jménem pepř na citronu. Co to s tělem udělá?

Zázrak jménem pepř na citronu. Co to s tělem udělá?

Jíst samotný citron, to chce samo o sobě dostatek odolnosti. A co teprve, když si na něho nasypete větší množství pepře. Možná jste o tomto ještě nikdy neslyšeli, ale pravdou je, že pepř na citronu je hotový zázrak. I když to zní hrůzostrašně, i když se toho možná budete štítit, rozhodně se odhodlejte to vyzkoušet. Svému tělu totiž opravdu velice významně pomůžete.  

Eliminujete bolest v krku 

Vytvořte si nápoj, který bude obsahovat vodu, šťávu z čerstvého citronu a také pepř. Tento nápoj nejprve chvíli kloktejte a potom polkněte. Takto opakujte minimálně třikrát denně. Na bolest v krku mnohem lepší volba, než sirupy nebo tablety koupené v lékárnách. Navíc jde o pomoc přírodní. 

Vyřešte nevolnosti 

Je vám špatně od žaludku, máte ho jako na vodě, nebo se nedaří vytrávit těžké jídlo? Ať je to jakkoliv, pomůže opět kombinace citronové šťávy a pepře. Díky tomu si můžete být jisti, že nevolnosti během krátké doby přejdou a vy se budete cítit skvěle. 

Zamezte bolestem zubů 

Bolí vás zuby? Ať proto, že jsou zkažené, nebo vám roste zub moudrosti, či se objevují jiné problémy, dá se bolest zastavit. Nikoliv léky, ale kombinací citronové šťávy, pepře a trochou hřebíčkového oleje. Vše nechte v puse pár minut působit a potom vyplivněte. Bolestivé problémy odezní. 

Eliminujete tukové zásoby 

Použijte citron a pepř a nastartujte hubnutí vašeho těla. A to ze dvou důvodů. Citronová šťáva efektivně nakopne metabolismus, a tak zajistí rychlejší spalování. Pepř zase vaše tělo zahřeje na vyšší teplotu, což má na úbytek tukových zásob také velmi dobrý vliv. Při hubnutí jasná kombinace. 

Zastavte krvácení v nosu 

Pokud se objeví krev v nose, a nelze ji zastavit, připravte si tuto pomoc. Nebojte se toho, že byste danou kombinaci aplikovali do nosu. Stačí namočit odlišovací tampon, ten přiložit k nosu a výpary lehce a opatrně inhalovat. Krev se velmi rychle zastaví. 

Další příspěvky