Zhubněte i bez námahy. Víme, jak na to

Zhubněte i bez námahy. Víme, jak na to

Mít krásnou, štíhlou postavu – to je sen každé ženy. Jenže jen málokterá žena je ochotná si za touto vizí dychtivě jít. Většina žen vydrží u cvičení nebo u zdravého stravování jenom týden, ne-li dva, poté se už zdravého stravování vzdá, protože se stýská po sladkostech a hamburgerech. Nikde však není napsáno, že se musí hubnout jenom tak, že budete cvičit, správně jíst a dostatečně pít. Zhubnout lze i jinak, stačí jen dodržovat několik pravidel.  

I když jsou mnozí odborníci proti, pravdou je, že zhubnout lze i bez námahy, a to dokonce už za dva měsíce. Dva měsíce opravdu nejsou žádná dlouhá doba, to zvládnete.  

Máte hlad? Napijte se 

Věděli jste, že hlad je převlečená žízeň? Člověk dokáže bez jídla vydržet i týden, zatímco bez vody jen pár dní. Vodou tak můžete zahánět obří hlad, který máte. Taky doporučujeme před každým jídlem se pořádně napít, váš žaludek se zavodní a tolik toho nesníte. Navíc pokud budete dostatečně pít, bonusem je výkonnější metabolismus, který bude spalovat kalorie o sto, šest.  

Jak zahnat chuť na sladké? 

Kdekdo může mít chuť na sladké, tomu se zkrátka člověk nevyhne. Jenže jak chuť na sladké zahnat? Rozhodně nepojídejte jednu čokoládovou tyčinku za druhou, ale zkuste to s obyčejným kouskem hořké vysokoprocentní čokolády. Takové čokolády sice nejsou nic extrémně dobrého, ale zaženou vám stoprocentně chuť na sladké. Pokud vás honí mlsná, dejte si ke svačině právě kousek čokolády.  

Čím víc pohybu, tím lépe 

Pokud chcete efektivně zhubnout, měli byste se pořádně hýbat. Bez pohybu to opravdu nepůjde, zařaďte do svého každodenního programu i pár hodin chůze nebo případně nějaké cvičení či jinou sportovní činnost. Místo výtahu volte schody, při sedavém zaměstnání se občas projděte po kanceláři. I to se jako pohyb počítá, o tom není pochyb. Místo jízdy městskou hromadnou dopravou raději choďte pěšky, půjde to na vašem těle vidět.  

Další příspěvky