Zhubněte rychle – se Zuzkou Light!

Zuzka Light

Mnoho žen chce aktuálně zhubnout. Je to asi proto, že si myslí, že krásné mohou být jenom díky štíhlé linii. Ovšem řada žen se chce opravdu cítit jenom dobře, proto se rozhoduje pro zdravý životní styl. Pouští se tedy do nejrůznějších cvičení, o nichž na internetu četly, že stoprocentně fungují. Ovšem jestli se rozhodnete pro cvičení, musíte k tomu přidat i správné stravování a taky pitný režim, který je taky velice důležitý.

Pokud tedy dobře jíte, pak vám hubnutí půjde jedna radost, jestliže budete mít toho správného trenéra. Nemusíte si pronajímat nějakého trenéra, který bude stát mnoho a na kterého v konečném důsledku nebudete mít čas. Raději si najděte patnáct minut, abyste si pořádně a intenzivně zacvičili.

Že patnáct minut je málo?

Ale kdepak! Patnáct minut je tak akorát. Většinou právě patnáct minut si snadno utrhneme i z toho nejvíce nacpaného programu dne. Patnáct minut nás navíc nezničí. Navíc právě za tuto dobu spálíme opravdu velké množství kalorií. Stačí jenom vědět, podle koho máme cvičit.

Pro patnáctiminutové cvičení je nejlepší Zuzka Light. Jedná se o českou trenérku, která aktuálně žije v zahraničí. Její videa jsou však naprosto fenomenální. Pokud se rozhodneme držet správnou stravu, pak se můžeme radovat z poměrně rychlých výsledků. Její cvičení jsou udělaná tak, aby byla účinná a hlavně stoprocentně intenzivní. Tělo se nejen posílí, ale při každodenním cvičení se spálí přesně tolik kalorií, kolik chceme.

Kde vidět sehnat?

Její videa jsou k vidění online. Na Youtube či na jejich webových stránkách najdete nejen ty nejnovější cviky, ale také si najdete i starší sety cvičení, které stoprocentně fungují. Navíc před několika lety vydala i svou knížku, která je naprosto fenomenální. Poradí totiž i to, jak správně jíst a čeho se vyvarovat či co jíst více, co méně.

Další příspěvky