Přinášíme vám nejúčinnější cviky na bříško!

Cviky na bříško

Zhubnout chce v dnešní době skutečně každý. Jenže málokdo ví, jak na to. Kromě toho, že se musí pravidelně, vyváženě a hlavně zdravě jíst, je taky zapotřebí dodržovat pitný režim a samozřejmě musíte mít i nějaký ten pravidelný pohyb, bez kterého to skutečně nejde. Pojďme se nyní podívat na to, jak si účinně poradit s bříškem, které je jedním z našich problémových partií.

Bříško se skutečně zpevňuje velice obtížně. Je to takzvaně běh na dlouho trať a jen málokdo vydrží. Pokud patříte k těm, kteří mají problémy s bříškem, je třeba nejdříve upravit jídelníček, protože bez toho skutečně nedosáhnete výsledků. Až bude váš jídelníček upravený, pojďte na následující triky a cviky.

Jakým sportem perfektně zpevníme břicho?

Nejdříve si však pojďme říct, jakým sportem lze břicho perfektně zpevnit. Z kaloriemi na břiše nejlépe zatočíme během běhu. Díky běhu se zpevňuje naše postava a na břichu ztrácíme viditelné tuky. Poté se doporučuje chodit plavat, protože právě plavání nám pomůže dokonale zpevnit postavu – musíte však chodit pravidelně, například dvakrát, třikrát týdně. Plavte vždy minimálně jednu hodinu – po půlhodině teprve začínáte zpevňovat postavu a ztrácíte na váze.

Jaké cviky jsou účinné na břicho?

Pokud však nebudete mít čas na běh ani na plavání, je třeba začít s klasickým domácím cvičením. Na internetu najdete hromadu fitness trenérek, ale pokud vám žádná není sympatická, cvičte takové cviky, které jsou stoprocentně efektivní.

Možná vás trochu zklameme, ale neřekneme vám žádné nové cviky. K těm nejefektivnějším totiž skutečně patří klasické sedy-lehy, které můžete cvičit různě. Doporučuje se klasické cvičení toho cviku, dále ho můžete cvičit tak, že dáte ruce za hlavu, nohy odlepíte od země a budete přitahovat levou ruku k pravé noze a na druhou stranu zase pravou ruku k levé noze. Tak posilujete a zbavujete se hlavně té „pneumatiky“ vespod bříška.

Další příspěvky