3 fitness trenéři, za které nemusíte platit

Fitness trenéři zdarma

V současné době je populární sportovat. Tento trend je samozřejmě skvělý, dbáme o své zdraví, cítíme se dobře. Navíc dneska už může sportovat naprosto každý – je tolik možností! Jelikož vzniká mnoho a mnoho sportovních areálů, po celý rok můžeme hrát i takové sporty, které jsou venkovní. Můžeme vykonávat mnoho individuálních sportů, můžeme vykonávat celou řadu kolektivních sportů. Je samozřejmě ale jasné, že v dnešní uspěchané, až přehnaně rychlé době nemá každý na sportování čas. Pokud však sportem chcete zhubnout, ale hodinu a půl denně nenacházíte, máme pro vás přijatelnou možnost – co třeba cvičit z domu?

Žijeme v době uspěchané a rychlé, přesto nám tato doba přinesla mnoho technologií a vymožeností. Jednou z nich je i internet. A právě na internetu najdete hromadu fitness trenéru, díky kterým zhubnete do plavek rychlostí blesku. Pokud potřebujete do plavek zhubnout, měli byste se zaměřit na online trenéry, kteří mají efektivní cvičení.

Trenéři na internetu však nemají jenom to plus, že s nimi můžete cvičit kdykoliv se vám zachce a z pohodlí domova, ale taky jsou zcela zdarma.

Přinášíme vám tipy na tři trenéry, za které si nemusíte platit a kteří vás dostanou do formy lusknutím prstů.

1) Zuzka Light

Jestliže není vaše kondička na bodě mrazu, můžete přeskočit všechny trenéry pro začátečníky a můžete se vrhnout zrovna na Zuzku Light. Jedná se o Češku, která aktuálně žije ve Spojených státech amerických, nedávno vydala dokonce i svou knihu, v níž se zaměřuje i na zdravé stravování, a má videa, která jsou dlouhá jen pár minut (většinou deset až patnáct minut).

2) Jillian Michaels

Další trenérkou, která vám dá do těla a která je vhodná i pro začátečníky, je i Jillian Michaels. Jedná se o trenérku, která je naprosto fantastická – na internetu najdete kupu recenzí, které potvrzují rychlé zhubnutí hlavně v pase.

3) Bob Harper

Toto je trenér i pro muže. Dostane vás do formy skutečně rychle, ale je to trenér, který je vhodný spíše pro pokročilé. Dá vám zkrátka do těla. Je však třeba, abyste s ním vydrželi cvičit aspoň měsíc.

Další příspěvky