Cvičení nebo solárium? V Praze si můžete užít klidně obojí…

Cvičení nebo solárium

Je nesporné, že naše hlavní město nabízí skvělé zázemí nejen turistům, ale i starousedlíkům. V Praze se zkrátka žije blaze a není důvod myslet si opak – z omylu by pak každého vyvedl několikadenní pobyt v příjemném hotelu někde poblíž centra.

Pokud už v této metropoli nějaký ten pátek žijete, oceníte určitě skvělé zázemí pro všechny, kteří se chtějí udržovat v kondici nebo nachytat trochu bronzu. Takže, kde se dostat do péče profesionálů, co vás brzy dostanou do formy (pokud v ní tedy ještě tak docela nejste)?

Dát si trochu do těla a nabrat nějaké svaly

Ať už sedíte celý den v kanceláři nebo máte jiné povolání, určitě nám dáte zapravdu, že zdravého pohybu není nikdy dost. Fitness Praha přitom nabízí všeho do sytosti, ať už máte rádi rotoped nebo naopak posilovací stroje. Čtyři stovky metrů čtverečních, plně osazených stroji nové generace, na nichž bude spalování kalorií doslova radostí – a nikoliv spíše lehčím mučením, jak tomu snad někdy bývalo dříve.

K dispozici jsou jednorázové i permanentní vstupenky, to vše pro případ, že byste si chtěli vybavení nejprve trochu prohlédnout a osahat. Možná se tu potkáte i s celebritami z řad tuzemských sportovců nebo umělců. A to už pak bude motivace pro cvičení hned dvojnásobná, že?

Solárium, které máte v podstatě za rohem

Kdo by nebyl alespoň jednou v životě v soláriu? Nachytat bronz, relaxovat jako u moře a užít si příjemný pocit po práci nebo třeba o víkendu. Solárium v Praze nabídne vše, co jste si kdy v tomto ohledu přáli.

Dodejte si trochu více životně důležitého vitamínu D a povzbuďte zdraví i jinak – zejména to psychické. Zvláště během zimních měsíců to chce trochu lepší náladu. Už jen kvůli tomu, že osm nebo deset hodin slunečního svitu denně tedy vážně nestačí!

Další příspěvky