S těmito domácími trenéry zvládnete i nemožné!

Domácí trenér

Léto tady bude lusknutím prstů. Mnohé ženy si říkají, že začnou cvičit až později, že do formy se vrátí během několika málo cvičebních lekcí, ale není to tak. Pokud se letos nechcete skrývat doma a pokud se chcete pyšně ukazovat na koupalištích či na plážích během vaší vysněné dovolené, měli byste se sebou začít něco dělat už nyní. Ke krásnému tělu člověk nedojde jen tak. Mnoho žen si však myslí, že musí chodit ke speciálním trenérům, ale to rozhodně není potřeba. Existují videa na internetu, která pro vás natočili ti nejlepší trenéři a která vás dostanou do formy z pohodlí domova.

Určitě znáte trenéry, jako je například Jillian Michaels nebo Zuzka Light. Toto jsou skvělé trenérky, u kterých máte vždy potvrzené, že vás do formy dostanou. Bohužel ne každý je v takové fyzické kondici, aby dokázal pečlivě zacvičit každý cvik, který tyto profesionální trenérky předcvičí.

Proto vám přinášíme tipy na skvělé trenérky, které opět mají celou řadu videí na Youtube, ale neřadí se k těm, které by zvládli jenom pokročilí sportovci.

 Fitness Blender

Znáte sympatický pár, který si říká „Fitness Blender“? Jedná se o manžele – Daniela a Kelli Segars – kteří skutečně prakticky předcvičují různé cviky, díky kterým zatočíte s kily navíc. Na jejich internetovém kanále najdete nejen tipy a videa, v nichž je plno cviků, ale taky zde najdete instruktážní videa, díky kterým zlepšíte svou koordinaci, rovnováhu a flexibilitu, což není obvyklé.

XHIT Daily

Velice oblíbeným cvičebním kanálem je taky ten, který se jmenuje XHIT Dairy. Pokud by podle něj chtěli cvičit pánové, tak je možná nezaujme – je to spíše něco pro ženy. Tento kanál je velice populární hlavně kvůli tomu, že podle něj cvičí i ty nejznámější celebrity. Pokud chcete vypadat například jako Maria Sharapova nebo Jennifer Aniston či Kim Kardashian, rozhodně byste tomuto programu měli dát šanci.

Je nutno dodat, že toto cvičení je určeno i pro začátečníky. Posiluje se celé tělo a dokonce na Youtube kanále najdete i recepty na zdravá jídla, která si určitě zamilujete.

Další příspěvky