Sázení na fotbal aneb chyby, jakých se při sázení dopouštíme

Sázení na fotbal

Sázení na sport dnes není nic překvapivého. Zejména pánové začínají se sázením už v brzkém věku, jsou potěšeni první výhrou a bohužel sázení posléze propadnou. Pokud se však sází s rozumem, je to příjemné odreagování, které se může spojit například s večerem u piva s přáteli. Jestliže se také řadíte k lidem, kteří pravidelně sází na sport, máme pro vás několik informací. I když si to asi neuvědomujete, při sázení na fotbal se dělá několik chyb, které mohou připravit sázejícího o případnou výhru. Víte, jakých chyb se sázející dopouští?

Nikdo nechce při sázení prohrát, proto si dobře svou sázku promýšlí. Mnozí sázkaři jsou však překvapeni na konci fotbalového utkání, že prohráli, i když si svou sázku dobře promysleli. Chyba může být v tom, že udělali několik základních chyb. Jaké chyby to byly?

1) Podcenili domácí hřiště

Domácí hřiště má rozhodně jednu velkou výhodu, kterou sázkaři bohužel podceňují. Jsou to zejména statistické údaje. Ty mohou rapidně pomoct při sázení. Pokud tým v uplynulých utkání na domácím hřišti prohrál, šance, že vyhraje, bude nižší. Jestliže však doma vyhrával, fanděte mu raději i nyní – určitě na tom neproděláte.

2) Inspirujete se minulostí

To, co bylo, není dnes. To musí brát zejména sázkaři v potaz. Nesmí se brát v potaz staré výsledky, které jsou mnohdy až starověké. Pokud budete brát staré výsledky v potaz, zkreslí se vám reálná vidina budoucího zápasu a najednou můžete prohrát.

Berte v potaz například uplynulých patnáct zápasů, víc ale raději ne.

3) Ospravedlňujete špatné výsledky týmů

I dobré týmy mohou sklouznout k těm špatným. Tak to zkrátka chodí, proto neospravedlňujte špatné výsledky kdysi dobrých legend. Raději se soustřeďte na jejich aktuální formu, která opravdu nemusí být v tom nejlepším stavu.

I Real Madrid může být horší v jedné sezoně, v druhé však může překvapit.

Další příspěvky