Tipy a rady, které vás donutí hubnout a vytrvat v tom

Tipy a rady, které vás donutí hubnout

Ženy touží po dokonalé postavě, bohužel málokterá žena pro dokonalou postavu vydrží ve cvičení. Kromě cvičení je totiž nutné dodržovat i správnou životosprávu – musí se pravidelně a zdravěji jíst, také se musí dodržovat pitný režim. Jenže u mnohých žen je to problém, jelikož jim chybí dostatečná motivace. Pro ženy (ale také pro pány), kteří nejsou dostatečně motivující, máme několik tipů a rad, které nejen, že pomohou začít se cvičením a s hubnutím, ale také pomohou v této dráze života vytrvat, což je obvykle to nejtěžší.

Nedostatek motivace – to je mnohdy hlavní problém toho, proč nehubneme tak, jak bychom si představovali. Jedná se navíc o zásadní problém, kvůli kterému nakonec naše dlouhé snažení vzdáme. Zatímco první den jsme doslova nabití optimismem, během dalších dnů se optimismus ztrácí, nabíhají bolesti celého těla po náročném cvičení a zasteskne se nám po sladkostech, kterým nakonec neodoláme.

Abyste tedy začali cvičit a následně v tom vytrvali, přinášíme vám pár rad a tipů, díky nimž to dokážete.

1) Svou motivaci si neustále pěstujte

Jak již bylo zmíněno, první den jsme doslova nabití optimismem, ale později se optimismus z našeho těla vytrácí. Nahrazuje ho bolest a touha po sladkém. Jenže tuto touhu musí z naší hlavy dostat motivace, kterou si musíme v sobě neustále pěstovat. Pouze její nedostatek zabraňuje v dalším snažení, proto v sobě vypěstujte motivaci, kvůli které se vám vyplatí cvičit skutečně každý den.

Díky neustále pěstované motivaci se nestane, že byste rezignovali dříve, než uvidíte jakýkoli efekt.

2) Mějte před očima svůj cíl

To sice neznamená, že byste měli běhat za kusem dortu, jak to bývá v mnoha seriálech nebo animovaných pohádkách, ale znamená to, že byste si svůj cíl měli vytyčit a upnout na místo, kde ho budete mít stále na očích. Bude vás takto denně motivovat, budete kvůli němu odhodlanější a hubnutí jen tak nevzdáte.

Další příspěvky