Jste začátečník a potřebujete zhubnout? Zkuste to s Jill!

Zkuste Jill

V poslední době řada žen touží zhubnout. Je to hlavně proto, že si myslí, že jinak na muže nezapůsobí. Jiná řada žen však touží po zhubnutí hlavně proto, že chce být zdravá a cítit se fit. Jenže pokud chcete zhubnout, musíte mít na paměti, že to ani zdaleka není jenom o cvičení jako takovém, ale je to hlavně i o dodržování pitného režimu a taky samozřejmě o správném stravování, které je bohužel (nebo možná bohudík) asi osmdesát procent úspěchu.

Pakliže jste však ochotni pravidelně pít a hlavně jíst to, co skutečně máte, pak je cvičení už jenom poslední překážka, která vás dělí od vysněné postavy. Mnoho lidí si myslí, že musí za krásnou postavou jít jenom k nějakému velice drahému trenérovi, ale není to tak. Pokud chcete mít hezkou postavu, stačí vám k tomu i takové to běžné cvičení, které budete podnikat v pohodlí domova. A mnohdy stačí jenom půl hodina k tomu, abyste se cítili svěží, fit a hlavně abyste zhubli nějaké to kilo.

Zkuste to s Jillian Michaels

Pakliže budete hledat nejrůznější online trenéry, rozhodně narazíte na českou trenérku žijící v zahraničí, a sice na Zuzku Light. Jenže Zuzka není zrovna něco pro začátečníky. Pakliže začínáte se sportem a vaše kondička je na bodě mrazu, rozhodněte se pro Jillian Michaels, která vás rozhodně nebude šetřit, ale která má cvičení uděláno tak, aby vyhovovalo i začátečníkům.

Vždy s ní cvičí dvě slečny. Jedna je pokročilá, která ukazuje cviky, co Jillian, druhá je začátečník, která ukazuje dané cviky ve zjednodušené podobě. Právě ta podoba je přesně pro vás, proto ji využijte. Jillian vás během cvičení upozorňuje na to, v čem se obvykle chybuje či jak daný cvik máte vykonávat. I když neumíte anglicky, rozhodně pochopíte, co má na mysli.

Kde její videa seženu?

Jejich videí je plný internet. Obvykle má nejrůznější třeba měsíční výzvy, během kterých cvičíte jeden měsíc jedno a to samé a už po měsíci vidíte výsledky. Pro další měsíc je pak připraveno video o úroveň těžší. Postupně se tak dostáváte do kondice a hubnete naprosto přirozeně.

Samozřejmě, jak už bylo zmíněno, i v tomto případě je nutné dodržovat správné stravování. Bez toho to totiž nejde. Nebo možná jde, ale rozhodně pomaleji a hůře.

Další příspěvky