Jaká cvičení můžeme vykonávat v obýváku?

cvičení v obýváku

Mnoho lidí je dneska v tomto rychlém světě časově nebo taky pracovně vytíženo. Samozřejmě se to chápe, i když díky tomuto vytížení lidé nestíhají to, co by stíhat chtěli. Většinou nestíhají dělat třeba nějaký sport, který by dělat nejen chtěli, ale i potřebovali, protože už si to tělo vyžaduje. Naštěstí však existuje pro časově nebo pracovně vytížené jedna možnost, která jim umožní sportovat. Stačí, když budou vykonávat nějaký sport z pohodlí domova.

Doma lze vykonávat celá řada sportů, aniž byste k tomu museli mít velkou posilovnu plnou strojů. Mnohdy stačí koupit jeden nebo dva stroje, někdy dokonce žádný, abyste si užili nějakého toho sportování. Navíc vám nikdy neunikne oblíbený seriál v televizi – zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, jak se lidově říká.

Pokud vás nenapadá nic, co byste mohli vykonávat i v pohodlí domova třeba v obývacím pokoji, přinášíme vám pár tipů a rad, které vám rozšíří obzory.

• fitness cvičení

Samozřejmě můžete doma na karimatce či podložce před televizí dělat nejrůznější fitness cviky. Nejdříve se dobře rozehřejete a pak najdete nějaké skvělé internetové video dobrého trenéra, který vám s cvičením trochu pomůže. Dneska se doporučuje cvičit třeba podle Zuzky Light, podle Boba Harpery, Cassey Ho nebo třeba podle Jillian Michaels.

• běh

Jestliže si koupíte do svého domu běžící pás, pak uděláte moc dobře. Během chvilky si tak můžete zlepšit svou tělesnou kondici a navíc ještě i zhubnete. Musíte mít však sílu se k tomu dokopat, jinak to nemá cenu.

• zumba

Jedno z nejúčinnějších cvičení na spalování tuků je zumba. Dneska lekce najdete nejen na internetu, ale také si můžete koupit třeba DVD nebo stáhnout si něco z internetu. Je to energické cvičení, u kterého se zapotíte, ani nebudete vědět jak. Je však naprosto osvobozující, a tak vaše běžné myšlenky a starosti půjdou opravdu stranou.

• aerobik

Aerobik je cvičení, které v poslední době upadá, ale i přesto se najdou někteří milovníci tohoto sportu. Pokud i vy k nim patříte, pak stačí opět podle nějakého internetového videa cvičit. Nemusíte si platit lekce, na které z důvodu časového vytížení stejně nebudete moct docházet.

Další příspěvky