Sporty, díky kterým zaručeně zhubneme

Sporty pro hubnutí

Všichni touží po krásné postavě, ale jenom málokdo pro ni něco udělá. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí mít krásnou a fit postavu, je načase se zvednout a začít sportovat, protože jenom tehdy se s naším tělem začne něco dít. Pokud patříte k lidem, kteří raději leží doma v pohodlí a sledují televizní seriály, nemůžete očekávat, že vám jednotlivá kila začnou utíkat za lepším. Je třeba začít vykonávat nějaký sport. Dnes je navíc mnoho sportů, které přímo pomáhají s hubnutím. Abyste nemuseli zkoušet tisícovku sportů, poradíme vám, s jakými sporty to vyzkoušet předně, jelikož se řadí k těm nejlepším, které rychle zatočí s nadbytečnými kily.

Mnozí lidé se domnívají, že tím nejlepším sportem je běh. Jenže pokud máte kila navíc nebo pokud rovno trpíte obezitou, běh pro vás není to pravé, a to z jednoho prostého důvodu – při běhu vznikají otřesy, které dopadají na naše klouby. Pokud vážíte přes sto kilo, jsou otřesy velice silné a klouby velmi trpí. Raději začněte s trochu jiným sportem.

Tenis

Velmi kvalitní sport je tenis. Během hodiny hraní tenisu se dokáže spálit až několik tisíc kalorií, což neumí jen tak nějaký sport. Během tenisu dochází k posílení nejen fyzické kondice, ale také dochází k posílení svalů, a to konkrétně na rukou a nohách. Jelikož tenis má takzvané rychlé starty, rychle se zatočí s celulitidou a jinými podobnými problémy, obecně se také zeštíhlí a vytvaruje postava.

Taebo

Znáte taebo? Jedná se o intenzivní aerobní cvičení. Zatímco klasický aerobik už dávno vyšel z módy, taebo je aktuální hit číslo jedna. Spojuje nejen prvky bojového umění, ale i klasického sportu a baletu. Během sportu dochází k posílení rukou, hýždí a břicha, navíc se naučíte správně držet své tělo.

Plavání

Sport na hubnutí je také plavání, které přispívá nejen ke zvýšení kondice, ale také dokonale tvaruje postavu, a to i problematické partie těla. Navíc se posiluje zádové svalstvo, což ví jen málokdo.

Další příspěvky