Jaká je ta nejlepší snídaně, kterou můžeme mít?

Kvalitní snídaně

Snídaně je základ dne. Bohužel mnozí lidé si to neuvědomují a jedí například po cestě do práce nebo do školy. Jenže snídaně za chůze je to nejhorší, co člověk může udělat. Snídaně není výživná, kvalitní ani zdravá, což si mnozí lidé bohužel neuvědomují. Pokud tedy narazíte na člověka, který se takto hned z rána stravuje, doporučte mu jiný způsob stravování. Existuje hned několik alternativ, které je možné využít. Jaké máme na mysli?

Jak již bylo zmíněno, snídaně je základ dne, který by se neměl podceňovat. Tělo potřebuje hned z rána dodat do sebe potřebné živiny a vitaminy, díky nimž se nabije energií, z níž bude čerpat po celý den. Není tedy dobré podcenit snídani, protože jinak se celý den budeme cítit unavení a nesví, což samozřejmě nemůžeme dopustit.

Abyste nesnídali to, co si koupíte po cestě do práce v pekárnách, ale abyste snídali zdravě, výživně a kvalitně, poradíme vám, co je tou nejlepší snídaní, kterou můžete mít.

Zkusili jste živé kaše?

Čím dál populárnější se stávají takzvané živé kaše, což jsou kaše, které neprošly tepelnou úpravou, tudíž v nich zůstaly všechny potřebné živiny, které se zasluhují o to, aby tělo fungovalo přesně tak, jak fungovat má. Těmto kaším se také říká „raw kaše“ a je možné, že tento název lidem říká více.

Živé kaše jsou určeny pro lidi, kteří běžně nestíhají a jejichž nepřítelem je čas. Kaše se totiž zalijí jenom horkou vodou, jsou tedy připraveny za pár minut.

Když vás tlačí čas

Pokud však nestíháte ani ohřát vodu, doporučujeme to zkusit se smoothie, které si lze koupit i v obchodech. Smoothie se kupují v mnoha zajímavých příchutích a každý člověk si jednoznačně přijde na své. I v těchto lahodných (většinou ovocných) nápojích se skrývá velké množství živin, které člověka nakopnou do nového dne.

Smoothie je možné připravit si i doma z vlastního ovoce a zeleniny, je však třeba si přivstat.

Další příspěvky