Když počasí nepřeje, sportujte v hale. Jaké sporty lze v halách vykonávat?

Když počasí nepřeje, sportujte v hale. Jaké sporty lze v halách vykonávat?

Začali jste sportovat, ale počasí vám nepřeje? Vždy, když se chcete vydat běhat, začne pršet? Jako kdyby se někdo Vyšší nad námi spiknul proti vám a přál si, abyste už navždycky měli kila navíc? Nenechte se nehezkým počasím odradit, vždyť nemusíte sportovat jen venku, k čemu jsou sportovní haly? V současné době se stále více otvírají sportovní haly, které jsou k dispozici pro veřejnost. Pronajatá hodina nestojí mnoho, sotva pár stovek. Pokud tedy jste odhodlaní změnit svou postavu a chcete sportovat, vezměte bandu přátel a jděte do sportovních hal či krytých sportovišť. Dá se zde vykonávat opravdu mnoho sportů. Jakých? 

Badminton je stále oblíbenější 

Pokud milujete raketové sporty, zamilujete si také starý známý badminton. V případě, že venku počasí nepřeje a hrozně fouká, vezměte své rakety a míčky do nejbližší sportovní haly, kterou u domu máte. Taková hala se může rozdělit na čtyři “kurty” a můžete si tak zahrát všichni – celá banda přátel.  

Florbal nejen pro muže 

V poslední době je také velmi v oblibě florbal. Tento sport je známý hlavně díky mužům, ale do tohoto sportu se začaly zamilovávat také ženy, které začínají florbal hrát velmi aktivně. Pokud máte sobotní dopoledne volné, proč ho nestrávit ve sportovní hale, kde si třeba dáte zápas ženy proti mužům?  

Volejbal nemusíte hrát jen na písku 

Podobně si můžete zahrát v halách i volejbal. Volejbal se opravdu nehraje jen na písku, i když dnes je možné pronajmout si i krytá sportoviště s pískem, tudíž je možné hrát plážový volejbal dokonce i v zimě. Pokud vám ale nevadí hrát volejbal i v hale, máte opět odpolední program vyřešený. Jen si tedy vezměte dobrou obuv s bílou podrážkou, nechcete přece, abyste dostali pokutu za ničení podlahy.  

Opičí dráha pro hyperaktivní 

Pokud chcete vybít svou energii a pořádně si zatrénovat, můžete si v halách vytvořit takzvanou opičí dráhu, při které si dáte pořádně do těla. Opičí dráha neboli kruhový trénink je dnes velmi oblíbený zejména u vrcholových sportovců. 

Další příspěvky