Proberte se konečně ze zimního spánku. Pomůžou sporty

Proberte se konečně ze zimního spánku. Pomůžou sporty

I když se jaro už nějakou dobu dobývá do našich domů, stejně řada lidí ještě spí zimním spánkem. Jelikož je načase začít konečně dostatečně fungovat, měli bychom se ze zimního spánku efektivně probrat. A s tím pomůžou sporty. Ale jaké? 

Během uplynulých měsíců jsme tomu sportu moc nedali. Lidé většinou leželi na svých postelích nebo pohovkách a sledovali oblíbené seriály v televizi. Jenže společně s válením přišlo také mnoho kilogramů, kterých se chce člověk zbavit. A to neudělá jinak než tak, že se začne opětovaně hýbat. Otázkou ale je, jaké sporty nás konečně efektivně proberou? 

RealRyder 

Pokud patříte k vášnivým cyklistům, ale nemáte dostatek času na vyjížďku v blízkém okolí, doporučujeme vyzkoušet takzvaný RealRyder. Jedná se o stacionární kolo, které je však perfektní simulací kola klasického. Díky této inovaci získala indoorová cyklistika úplně jiný rozměr.  

Kolo, které se využívá při takzvaném RealRyderu, je vybavené unikátním nastavitelným rámem, které umožňuje jízdu jak ve stoje, tak v sedě. Navíc si můžete dovolit i náklon, přírodně se zapojí i svaly trupu, boky či tricepsy. Je to poměrně zábavná sportovní aktivita, přesto velice vyčerpávající.  

Power jóga 

Pokud se chcete po dlouhé zimě pořádně protáhnout a přesto něco zhubnout, doporučujeme vsadit na takzvanou power jógu, což není jóga klasická, ale je to jóga rychlejší, svižnější, tudíž i více spalující. Cvičení se skládá z klasických jógových pozic, na druhou stranu je střídání jednotlivých cviků daleko svižnější a rychlejší. Během power jógy se nejen zlepší vaše fyzická kondice, ale také se pořádně protáhnete, něco spálíte, zlepšíte svou rovnováhu (i tu vnitřní) a zlepšíte také schopnost se lépe soustředit.  

Flowin 

Znáte tréninkový koncept zvaný flowin? Jedná se o další sport, který vás efektivně dostane zpátky do formy. Jedná se o zajímavé cvičení, které bylo vyvinuté skupinou švédských desetibojařů. Jedná se o cvičení zaměřené na střed těla. 

Další příspěvky