Proč je lepší cvičit doma s online trenéry než ve fitku?

Domácí cvičení

Většina žen v současné době pracuje na své postavě, protože se blíží plavková sezona a nadbytečná kila jsou stále viditelná. Jenže taky jsou tu ženy, které nestíhají posilovnu nebo fitness centrum z časových důvodů. Většinou mají rodinu nebo jsou pracovně hodně vyčerpány. Jestliže i vy patříte k těm ženám, které nemají času nazbyt, doporučujeme vám cvičit v pohodlí domova s online trenéry. Proč? Máme hned několik důvodů!

1) Můžete si vybrat

Zatímco v posilovně většinou berete toho trenéra, který je aktuálně k mání, na internetu si můžete vybrat. Vybírejte nejen podle cviků, ale taky podle sympatičnosti trenéra a samozřejmě podle recenzí na internetu, které vám objektivně řeknou, kdy s trenéry zhubnete či kdy můžete pozorovat výsledky. Mezi nejpopulárnější online trenéry pro ženy patří Jillian Michaels, která je z počátku náročná, ale po pár dnech si na její styl cvičení zvyknete. Krátké cviky má Zuzka Light, která má však cvičení dost náročné, tudíž nic pro začátečníky. Nesmíme zapomenout ani na pilates s Cassey Ho nebo na zabijáka v podobě Boba Harpera.

2) Vybíráte si dle svých časových možností

Jelikož je pochopitelné, že ne každý den si najdete hodinku nebo dvě, vždy si můžete vybrat podle svých časových možností. Většina videí na internetu má dvacet minut, jiné mají půl hodiny, jiné jenom deset minut. Ať už zkusíte jakékoliv video, můžete usínat s pocitem, že jste pro své vysněné tělo něco udělali. A pokud budete mít jeden den volnou hodinu, můžete si zacvičit i celou hodinu, tudíž vynahradíte dny, kdy jste cvičili jen deset minut.

3) Ušetříte

A samozřejmě ušetříte. Žádný člověk nerad vidí neustále se zvyšující sumy za vstup do posilovny, navíc samotní trenéři jsou dost drahou záležitostí. Proto pokud chcete ušetřit, cvičte v pohodlí domova, kde se na vás nikdo nedívá a kde vás nikdo takzvaně „neočumuje“.

Další příspěvky