Tipy na domácí cvičení

Tipy na domácí cvičení

Jelikož už končí zima, je ten pravý čas na to, abychom začali dělat s našimi nedokonalostmi na postavě. Přece jenom letní horké měsíce jsou tu cobydup, proto je třeba myslet dopředu a je třeba si uvědomit, že kila dolů nepůjdou lusknutím prstů. Pokud se letos nechcete potit doma, protože své tělo nechcete ukazovat na koupalištích nebo v jiných podobných areálech, měli byste začít na své postavě pracovat už nyní. Pokud začnete nyní, do léta máte postavičku jako lusk. A aby vám to hubnutí šlo lépe, máme pro vás pár tipů na kvalitní domácí cvičení.

Je pochopitelné, že ne každý má čas na to, aby chodil do posilovny. Přece jenom chození do posilovny je nejen časově náročné, ale je to taky poměrně drahá záležitost – hlavně, když si objednáte ještě nového trenéra sobě ušitého na míru.

Abyste ušetřili čas i peníze, přinášíme vám tipy na trenéry, s nimiž můžete cvičit i v pohodlí domova. Jejich cviky jsou zdarma k dostání na internetu, a to buď na Youtube, nebo ke stažení na webu, jako je například ulozto.cz

Petra Elblová

Pokud nechcete cvičit s někým, komu nerozumíte, protože mluví zkrátka jiným jazykem, měli byste cvičit podle Peti Elblové. Jedná se o česky mluvící lektorku, která vyhovuje naprosto každému. Kromě sportovních videí, v nichž si s ní dokonale a efektivně zacvičíte, natáčí i taková videa, v nichž se chlubí tím, co jí. To vám pomůže při cvičení taky – vždyť ne nadarmo se říká, že cvičení je jenom dvacet procent hubnutí, kila jdou dolů z osmdesáti procent jenom díky tomu, co jíme.

POPSUGAR Fitness

Jestliže chcete doslova „propotit tričko“, měli byste vsadit na POPSUGAR Fitness, což jsou fitness trenéři, kteří jsou zároveň trenéři známých osobností. Nemají rádi stereotypní cvičení, do svých cvičebních setů přidávají jógu a kickbox. Jejich videa nejsou dlouhá – stačí si vymezit patnáct minut svého času.

Další příspěvky