Aplikace, které vám pomohou s hubnutím

Aplikace, které vám pomohou s hubnutím

Potřebujete zhubnout, ale nedaří se vám to? Možná toužíte po nějaké motivaci. Když koupě nového oblečení nezabere, je čas na stažení mobilních aplikací do telefonu. Důvod? Díky zasílaným notifikacím a každodenním upozorňováním na sportovní činnost nebudete zapomínat. Mnohé aplikace mají i systém odměn či nabízí možnost si každý den ve správném životním stylu zaškrtnout. A to v člověku budí přirozenou potřebu jet v nově zajetých kolejích. Prozraďme si, jaké aplikace na hubnutí stojí za to. 

Lose It! 

Pokud hledáte mobilní aplikaci, do které byste si mohli zadávat nejen to, co jste během dne snědli, ale také veškerou denní fyzickou aktivitu, pak je aplikace Lose It! tím, co musíte mít staženo do svého mobilního telefonu. Aplikace sama vypočítá, kolik kalorií potřebujete denně přijmout a kolik byste měli spálit, bude vás informovat o vašem aktuálním skóre a zaznamenávat úspěchy, k nimž dojde.  

Kalorické tabulky

Na podobném principu fungují i Kalorické tabulky, které v posledních měsících prošly velkým upgradem. Nyní jsou k dispozici také recepty s výpočty kalorií, možnost zaznamenat si příjem tekutin, což se hodí zejména lidem, kteří mají s dodržováním pitného režimu velké problémy.  

Aplikace stejně jako první zmíněná vypočítá doporučovaný denní příjem kalorií a nabídne možnost si všechny snězené potraviny zapsat do přehledné tabulky. Dokonce vám odhalí, z jakých složek se dané jídlo skládá. A vy tak budete mít přehled o tom, kolik jste snědli sacharidů, kolik soli a jak jste na tom s příjmem cukru. 

Walking Diet 

Do svého telefonu však můžete stáhnout i řadu aplikací, které vám evidují pohyb. Jednou z nich je aplikace Walking Diet, která má za úkol zaznamenávat váš pohyb podobně jako krokoměr. Stačí, abyste zadali výšku a taky váhu, což vede k automatickému spočítání doporučeného denního množství kroků, jež byste měli udělat.  

Další příspěvky