Aplikace, které vás motivují ke sportovnímu výkonu 

Aplikace, které vás motivují ke sportovnímu výkonu

Motivovat se ke skutečně vyčerpávajícímu sportovnímu výkonu je někdy velice těžké. A tak hledáme možnosti, jak dostatečnou motivaci získat. Jednou z možností je samozřejmě najmutí trenéra, který nad námi bude držet ochrannou ruku, ale také se nabízí aplikace, které si snadno stáhneme do mobilního telefonu. Jaké konkrétní aplikace nám poskytují dostatečnou motivaci ke sportovnímu výkonu? 

Endomondo nebo MapMyFitness 

Pokud vás nejvíce motivuje, když si měříte svou aktivitu, ať už se jedná o běh nebo cyklistiku, vyplatí se stáhnout aplikace jako Endomondo nebo MapMyFtiness. Kromě počtu zdolaných kilometrů také evidují i spálené kalorie, placené verze aplikací nabízí ještě více funkcí, jako je například rozbor vašeho sportovního výkonu.  

Tyto aplikace jsou vyrobeny hlavně pro ty, kteří jsou velmi soutěživou povahou. Ale na druhou stranu je to určené i pro samotáře, kteří ten největší boj zdolávají sami se sebou.  

FIT Radio nebo RockMyRun 

Potřebujete se při sportovním výkonu pořádně „vyhecovat” dobrou hudbou, která vám bude hrát hezky do rytmu a nedovolí vám přestat? Nemusíte si nutně stahovat vlastní knihovnu plnou hudebních pecek, ale také můžete vsadit na aplikace, které jsou „nadupané” hudebními hity.  

Hudba v aplikacích je ve většině případů kategorizována do několika skupin, kdy některé hity jsou vhodné pro intenzivní trénink, jiné zase pro běh nebo jógu.  

Znáte aplikaci Strava? 

Mezi sportovci je stále oblíbenější také aplikace Strava, která je určená výhradně pro běžce a cyklisty. I když na své si přijdou i plavci, kteří s ostatními velmi rádi soutěží. Počítá totiž nejen délku trasy, ale také vaši rychlost, navíc výsledky se mohou sdílet v pomyslném „feedu”. Jinými slovy si budujete svůj vlastní profil.  

Stejně jako ostatní aplikace, i tady platí, že placené verze nabízí pokročilejší funkce, ale i bezplatný základ stojí za to. 

Další příspěvky