Toužíte po návodu na hubnutí? A co kniha od Zuzky Light?

návod na hubnutí

Mnoho žen touží zhubnout. Je to hlavně proto, že všude stále vidí řadu modelek a celebrit, které se mohou pyšnit opravdu krásnými těly. Jenže právě takové modelky a celebrity pravidelně cvičí, ale hlavně také správně jedí a dodržují pitný režim. V tom je právě celá ta krása hubnutí – musí se dodržovat tato tři pravidla a teprve pak se dočkáte úspěchu, po kterém toužíte. Štíhlá linie opravdu přijde cobydup – jen mějte pevnou vůli na to, abyste tato tři pravidla dodrželi.

Pokud však toužíte po trochu větším návodu na hubnutí, kupte si knihu od Zuzky Light. Jedná se o knížku, kterou koupíte zhruba za tři sta korun, ale rozhodně se tato investice vyplatí. Navíc na tuto trenérku je všude mnoho a mnoho kladných recenzí, proto rozhodně stojí za vyzkoušení.

Kdo je Zuzka Light?

Zuzka Light je původem česká trenérka, která aktuálně žije v Americe. Jedná se o velice příjemnou blondýnku, která ve svých videích, kterých je dnes plný internet, cvičí společně s vámi, a tak máte tedy jistou motivaci dokončit cvičení až do konce.

Její videa jsou známá tím, že nemají víc jak dvacet minut. Je to naprosto skvělé, protože díky ní můžou cvičit i ty nejvíce časově vyčerpané ženy. Právě ona dokázala, že zhubnout lze perfektně i díky krátkému, ale intenzivnímu cvičení, s nímž ještě nikdo jiný nepřišel.

Co v knížce najdeme?

Knížka byla napsána hlavně proto, aby se ukázalo, že hubnutí je něco, co ovlivňuje více faktorů. Zuzka v ní poukazuje na pitný režim, co se kdy má pít, kolik se toho má nejlépe vypít. Čerpá ze svých vlastních zkušeností, proto není třeba jí nevěřit. Mimo to najdete v knize unikátní jídelníček – poradí vám, co máte vařit, čeho se máte vyvarovat, jaké smoothie si dělat k snídani či jaké snídaně nebo jiné chody dne jsou nejvýživnější. Mimo to v knize najdete i do detailu předvedené cviky, které stoprocentně pomáhají zhubnout i v těch nejvíce problematických partiích.

Další příspěvky