Deset rad, jak efektivně a rychle zhubnout

Deset rad, jak efektivně a rychle zhubnout

Hubnutí se může zdát nekončícím procesem. Pokud však víte, jak na to, i hubnutí má svůj konec. Že toužíte po krásné a štíhlé postavě s perfektními křivkami, ale zhubnout se vám nedaří? Máme pro vás několik tipů a rad na to, jak efektivně a rychle zhubnout. Dosáhněte perfektní postavy jenom díky pár tipů a radám, které vás do formy opravdu dostanou. 

Deset rad, jak zhubnout 

  1. Dodržujte pitný režim. To je při hubnutí opravdu velice důležité. Jen dostatek tekutin zajišťuje, že tělo funguje rychleji, že rychleji spaluje a že se zbytečně nepřejídáte. Ne nadarmo se říká, že hlad je převlečená žízeň.  
  2. Nezapomínejte na svačiny. Pokud svačinu nepotřebujete během první půlky dne, nevadí, ale v druhé polovině dne se vám může hodit. Takovou svačinou může být třeba tvaroh, jogurt nebo banán.  
  3. Nic si nezakazujte. Pokud jste doposud milovali fastfood nebo sladkosti, neodpírejte si je. Pak na ně budete mít ohromnou chuť a sníte toho více než obvykle. Nezakazujte si to, jednou za čas a s mírou ani toto neškodí.  
  4. Jezte vyváženě – to je základ úspěchu. Nevynechávejte vlákninu, ani bílkoviny ani nic jiného, jezte opravdu vyváženě.  
  5. Zbytečně se nepřejídejte a nedojídejte. To by vám mohlo celou snahu a honbu za krásným a štíhlým tělem pořádně zmařit.  
  6. Začněte nahrazovat jídla méně kalorickými. Dnes existuje mnoho aplikací i pomůcek, které vám prozradí, kolik kalorií jaká potravina má, proto se o to zajímejte a volte méně kalorické před více kalorickými potravinami.  
  7. Vybírejte si pití. Nepijte vody s bublinkami ani sladké šťávy či alkohol, povolená je voda a jen voda, kterou můžete případně oživit třeba citronem nebo okurkou.  
  8. Nechoďte spát bez večeře. Doporučujeme sníst poslední jídlo dne dvě hodiny před spaním.  
  9. Nepodceňujte žádné jídlo dne, každé jídlo dne je důležité – nejen snídaně.  
  10. Pravidelnost růže přináší – to platí i u jídla, i u pohybu. 

Další příspěvky