FitFabrik otvírá své nové pobočky

fitfabrik

Jestliže máme někdy trochu volného času, místo toho, abychom si zajeli na nějaký výlet, rozhodujeme se pro návštěvu posilovny. Je samozřejmě dobře, že si jdeme za krásným tělem a ještě lepším zdravím, ale někdy bychom přece jenom mohli upřednostnit výlet, abychom si udělali i jiné vzpomínky než jenom ty, které se točí kolem posilovny.

Pokud však chodíte pravidelně do posilovny, jistě si vzpomínáte na své začátky, kdy jste neustále hledali tu pravou posilovnu, která by vám vyhovovala na plné čáře. Mnohdy toto hledání trvalo i několik měsíců, dokud jste nenašli tu posilovnu, která vám bude vyhovovat svými stroji a jiným zařízením. Pak několik týdnů trvalo, než jste vytipovali i dobu, kdy chodí do posilovny nejméně lidí, abyste si vůbec mohli pořádně zacvičit.

Díky poměrně velkému nárůstu zájemců o posilování v posilovně se najednou začaly otvírat nové pobočky, které nám tak ulehčují hledání. Mezi nové posilovny totiž přibyla i oblíbená pobočky posiloven FitFabrik, kterou má řada nadšenců do fitness opravdu ráda.

Jak se FitFabrik liší od ostatních?

FiiFabrik je oproti mnoha jiným posilovnám velice moderně zařízené sportovní a tréninkové centrum, které se nově otevírá i ve slovenském městě Dubnice nad Váhom. Jedná se o posilovnu o velikosti dvanáct set metrů čtverečních. Nadšenci se zde mohou těšit na stoprocentní trénink, který díky modernímu vybavení lze provádět na té nejvyšší úrovni.

Zajímavosti o posilovně:

Tato posilovna je rozdělena na dvanáct částí. Jednou z nich je fitness zóna, která je určená hlavně pro fitness nadšence, další z nich je crossfit zóna, která je taky poměrně vyhledávaná, třetí je funkční zóna, čtvrtou fight zóna (neboli bojová zóna), další je kardio zóna (kterou doporučujeme navštívit před cvičením) a poslední dvě jsou aerobní sál a recepce s posezením.

Další příspěvky