I během spánku můžete hubnout. Stačí dodržovat několik pravidel

I během spánku můžete hubnout. Stačí dodržovat několik pravidel

Bylo vaším novoročním předsevzetím zhubnout? Snažíte se získat svou vysněnou postavu, jakou jste měli před lety? Takzvané bikiny body jistě stihnete vyrýsovat do léta, jenom se stačí hýbat a hodně spát. Málokdo si uvědomuje, že při spaní lze také zhubnout, pokud se tedy dodržuje několik pravidel. Nevěříte?  

Nedávno bylo prokázané, že i během spánku můžete opravdu rapidně zhubnout. Dokázali to vědci, kteří přišli na to, že během spánku lze zhubnout až šest kilogramů během tří měsíců. Jenom je třeba vědět, jak efektivně využívat biorytmus člověka. To vám ostatně prozradíme, abyste do léta měli postavičku jako lusk! 

Jezte během dne správně 

Během noci můžete spálit opravdu mnoho kalorií, pokud však budete dodržovat i během dne několik zásad. Tou první zásadou je správné jezení i během dne. Správné jezení by se mělo řídit jedním pravidlem, a sice – snídani sněz sám, o oběd se rozděl s přítelem a večeři dej nepříteli. Jen tak bude tělo i v noci efektivně spalovat. Podle vědců je zapotřebí sytě snídat, střídmě obědvat a jen opravdu zlehka večeřet.  

Spěte v naprosté tmě 

Lékaři už dlouhou dobu apelují na to, abychom spali během naprosté tmy. Pokud budeme spát ve tmě, budeme také i podle vědců pořádně hubnout. Během naprosté tmy totiž spíme naprosto klidně, a tak dopřáváme tělu takový spánek, jaký si zaslouží. Pokud spíme dostatečně kvalitně, reguluje se správně příjem potravy a nastavuje se spalování energie.  

Máta pro hubnutí 

Do jídelníčku bychom měli zařadit mátu, jelikož podle vědců právě tato bylinka, která má pomáhat při žaludečních problémech, snižuje náš apetit. Pokud si i svůj interiér provoníte mátou, máte velkou šanci zhubnout na vaše požadované kilogramy. Podle studií, které byly nedávno provedeny, lidé, kteří si každý den přivoněly k mátě, zhubli za měsíc dva kilogramy. 

Další příspěvky