Pilates – tou nejlepší trenérkou je Cassey Ho

pilates

Pokud toužíte po zpevnění těla, pak existuje hned několik cviků, které můžete vykonávat. Jedním z nich je například jóga, která dokonale zpevní vaše tělo. Pakliže však józe zrovna dvakrát nefandíte, nebojte se i pilates. Jedná se o cvičení, které aktuálně není zrovna tak rozšířené, ale pomalu, ale jistě si získává své fanoušky, kteří tento sport neustále posunují dál.

V současnosti najdete řadu kurzů či lekcí, které se zabývají právě tímto sportem. Řada takových kurzů však stojí opravdu majlant, proto se nevyplatí do nich chodit. Nevyplatí se to hlavně proto, že na internetu najdete řadu takových videí, které vám pomůžou začít s tímto unikátním cvičením, které vám dopomůže ke zpevnění celého těla.

Kde hledat videa?

Nejvíce videí samozřejmě najdete na Youtube.com. Jenže člověk by si řekl, že by se v těch videích vyznal jenom čert, jak je jich moc. Možná byste tedy mohli zkusit hlavně taková videa od těch trenérů, kteří patří mezi špičky. Jedná se například o skvělou Cassey Ho, která sice není Češka, ale rozumět jí rozhodně budete. Svými křiky a hlasitým dýcháním vás rozhodně bude motivovat k tomu, abyste s ní drželi v tomto cvičení krok.

V čem pilates spočívá?

Pilates je velice jednoduché cvičení, během kterého většinou děláte naprosto jednoduché cviky a cvičíte je až do konce svých sil. Většinou tak musíte vydržet a cvičit i přes neskutečnou bolest, při níž se teprve svaly dokonale zpevňují. Pokud však vydržíte, výsledky se poměrně rychle dostaví.

Cassey Ho má na svém youtube kanále hned několik videí, z nichž si můžete vybrat to pravé pro vás. Nejdříve to zkuste s něčím jednoduchým, poté pokračujte k trochu složitějším cvičebním setům, během kterých už se opravdu zapotíte, i když budete vykonávat naprosto jednoduché cviky. Ovšem cviky jsou intenzivní hlavně proto, že je musíte vykonávat tak dlouho, dokud budete moct.

Další příspěvky