Vylepšete křivky do plavek díky procedurám

Vylepšete křivky do plavek díky procedurám

Nestihli jste si do léta zdokonalit a zpevnit svou postavu? Nezoufejte! Nemusíte boj s nadbytečnými tuky vzdávat, můžete přece své křivky ještě více vylepšit a zdokonalit. Dokonce to jde i jinak než pravidelným cvičením a vhodnou stravou. Dnes si můžete křivky vylepšit i tak, když podstoupíte zázračné procedury, které vám pomohou vaši postavu vytvarovat k dokonalosti. Nevěříte? Vyzkoušejte! 

Ať už toužíte po pevnějším bříšku nebo po pevnějším zadečku či se chcete zbavit ne zrovna úhledné celulitidy, nemusíte se trápit v posilovně. Zkuste raději pár zázračných procedur, které vám skvěle postavu vytvarují, mnohdy až k nepoznání! 

Vyzkoušejte rituál věčného mládí 

Že jste o tomto rituálu ještě neslyšeli? Jedná se o devadesátiminutovou proceduru, během které dojde na každou část těla. Dochází k takzvanému proti stárnoucímu ošetření, během kterého si vychutnáte i přírodní peeling, který prokrvuje pokožku a zbavuje ji nečistot. Během této procedury se tělo dokonale zpevní a opět se omladí.  

Slyšeli jste o proceduře Zen Silhouette? 

Další procedurou v pořadí je skvělá procedura Zen Silhouette, která zajišťuje okamžitý efekt i výsledky. A jaké výsledky uvidíte? Vaše pokožka bude o této proceduře naprosto bezchybná, bude dokonale hladká a pevná, a to hlavně v problémových partiích, s nimiž se bojuje poměrně špatně. Jedná se vlastně o jakousi masáž, která trvá hodinu a půl.  

Ochraňte svou pleť 

I pleť potřebuje pořádně zpevnit a vypadat mladě, proto podstupte takzvanou inlight kompletní péči, během které dojde k ošetření zkušenou kosmetičkou. Toto ošetření se odvíjí dle individuálních potřeb klientů, proto celému ošetření předchází konzultace se zmiňovanou zkušenou kosmetičkou. Dochází během procedury k hloubkovému ošetření a dochází k obnovení rovnováhy energií celého vašeho těla.  

Další příspěvky