Detoxikace těla je možná i díky potravinovým doplňkům

potravinové doplňky

Každé ráno bychom měli dělat různé rituály. Nemyslí se tím nějaké woodoo, ale spíše se jedná o rituály se svým tělem. Je nutné, abychom po ránu dobře nastartovali tělo na následující den. Nejdůležitější je tedy hlavně snídaně, kterou bychom rozhodně neměli vyčleňovat z našeho jídelníčku. Mnoho lidí na ni zapomíná, což znamená, že už jsou po zbytek dne naprosto nepříjemní a takzvaně „polámaní“. Na snídani by se rozhodně nemělo zapomínat.

A až budete snídat, tak hned po ránu detoxikujte své tělo od nepříjemných látek, které se dostaly do těla předešlý den. Musíte je vyhnat. Existuje hned několik způsobů, jak své tělo můžeme detoxikovat a připravit ho tak na nový start nového dne. Navíc si při detoxikaci výrazně posílíme metabolismus, což nám dopomůže k lepším výkonům během dne.

Existuje nějaká přírodní cesta?

Jistě. Nejčastěji se detoxikuje tělo pomocí vody s citronem, kterou vypijete během snídaně. Musíte myslet na to, že voda má být vlažná nebo teplá, nikoliv studená či příliš horká. Pro tělo by to jinak bylo obrovský šok.

Citron pomáhá k detoxikaci asi nejlíp ze všech druhů ovoce. Nejen, že do našeho těla dá hned z rána potřebné množství vitaminu C, ale také se můžeme radovat z dobře nastartovaného metabolismu.

A co když nestíhám vodu s citronem po ránu pít?

Pokud patříte k těm věčným zaspávačům a nestíháte si ani skoro namazat chleba, pak byste měli sáhnout po potravinových doplňcích. Dnes už existuje řada přípravků, které nám pomáhají ihned po ránu detoxikovat naše tělo. Samozřejmě při hledání takových doplňků se zaměřte na recenze lidí, kteří s nimi mají zkušenosti. Ne v každém výrobku se opravdu skrývá pomoc.

Ať už však budete detoxikovat své tělo jakkoliv, děláte dobře a tělo vám za to rozhodně v nejbližší době poděkuje. Nezapomeňte však na pravidelné detoxikační rituály, abyste opravdu docílili zdravějšího těla a lepšího pocitu ze sebe samotného.

Další příspěvky