Kam za turistikou, sportem nebo odpočinkem v Beskydech?

sport beskydy

Dovolená nebo víkendový pobyt se mnohdy může a nemusí vyvést. Toto se neměří počtem navštívených míst, ale počítá se to zejména podle počasí, které může být deštivé, ale také slunečné. Za slunečného počasí jde provozovat mnohem více aktivit venku, ovšem ani za chladných deštivých dní nemusí být na letní dovolené nuda.

Pokud zvažujete jako letošní dovolenou nějakou destinaci v České republice, jednoznačně se rozhodněte pro oblasti Beskyd. Dovolená v Beskydech se řadí k těm nejoblíbenějším, protože zde na své přijde naprosto každý. Milovníci turistiky budou nadšeni z velkého množství turistických tras, které vedou nejen na nejvyšší vrchol Beskyd – na Lysou horu. Milovníci přírody budou naprosto nadšeni zejména z nevšední přírody, která v sobě skrývá nevýslovnou krásu. Na své si jistě přijdou i nadšenci do koupání, protože řada koupališť, ale také i přírodních nádrží je v těsné blízkosti této oblasti. Pakliže však není vhodné počasí pro žádnou z těchto aktivit, budete svůj čas trávit asi uvnitř hotelu nebo penzionu. Vyberte si proto takové ubytování, které nabízí i širokou škálu volnočasových krytých aktivit!

Zkuste rekreační centrum Sepetná!

Pakliže hledáte například ubytování pod Lysou horou nebo obecně ubytování v Beskydech, určitě se nejdříve zaměřte na oblíbené rekreační centrum Sepetná, které v sobě nese širokou škálu výběru ubytování. Pakliže milujete spíše své soukromí a netoužíte po hotelu, zkuste si rezervovat pokoje například v Penzionu Sluníčko. Tam se vám dostane velmi luxusních pokojů za přijatelné ceny. Pakliže jste však zastánci spíše hotelového personálu a pohodlí, Hotel Sepetná je ten pravý výběr přímo pro vás.

Ať už se však rozhodnete pro jakékoliv ubytování, měli byste mít na paměti, že toto rekreační středisko Sepetná v sobě nese také řadu volnočasových aktivit, které lze provozovat právě za nepříjemného počasí. K dispozici je krytý bazén s whirpool, dále také možnost hraní bowlingu či badmintonu. Na své si však přijdou také i milovníci golfu, protože i tato aktivita se jim nabízí.

Další příspěvky