Přílohy, po kterých zhubnete. Dokonale vás zasytí 

Přílohy, po kterých zhubnete. Dokonale vás zasytí

Přílohy v mnoha případech znamenají ještě další kalorie, které rozhodně nepotřebujeme. Když se ale zaměříte na ty správné přílohy, budete moci dokonce zhubnout.  

Chutné a syté – značka ideál 

Přílohy se starají o to, abychom mohli zasytit naše tělo a současně si dopřát výbornou chuť. Mnohdy se pak stává, že se z příloh stává hlavní pokrm. Maso nebo další ingredience, už nás prostě a jednoduše tolik nelákají a stačí nám jen příloha. Nepotřebujeme po obědě tolik času pro trávení a cítíme se svěží. Co si tedy dát dobrého?  

Trefa do černého v podobě té správné zeleniny 

Jako první přílohu si nachystejte grilovanou mrkev. Syrová je výborná pro zahnání hladu uprostřed pracovního dne, ale grilovaná, to je naprosto jiná liga. Pokud vás obyčejná mrkev s troškou mořské soli neláká, můžete si vyrobit vlastní dobrotu. Tou bude grilovaná mrkev, kterou můžete klidně potřít trochou medu a rozprostřít na ní trochu koření na zeleninu. Až bude na talíři, promění se ihned v oblíbenou přílohu. Taková dobrota! Navíc se po ní nepřibírá, naopak. Skvělé! 

Těstoviny? Ani náhodou 

Potřebujete vyzrát na svůj mozek a příloha v podobě cizrny nebo červené čočky vás příliš neláká? Dát si jako přílohu hrách, to už vůbec ne? Zkuste vyzrát na svou mozkovnu tak, že si pořídíte dokonalou vychytávku. Uvařte si těstoviny. Ale vyrobené ze zeleniny. Tyto produkty naleznete v mnoha supermarketech a téměř v každé prodejně se zdravou výživou. Žádná mouka, žádný lepek. Nic, jen zelenina. Ale v dokonalém tvaru oblíbených těstovin. Heureka! 

Pořádná porce zeleniny 

Kdo říká, že příloha musí být jen v podobě brambor, rýže nebo těstovin? Ani náhodou! Zbořte zastaralá pravidla a dejte si k masu pořádnou porci zeleniny. Je libo salát, který zasypete velkým množstvím piniových nebo slunečnicových semínek? Nebo si raději dáte čerstvý hlávkový salát pokapaný citrónem?  

Přílohy, po kterých budete přirozeně hubnout. Není zač.  

Další příspěvky